Професійно-технічне училище №4 Житомирська обл. м. Бердичів
Субота, 23.10.2021, 04:18
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Орієнтир у світі професій
Своє майбутнє молодь визначає задовго до останнього шкільного дзвоника.
Радиться з батьками , вчителями, знайомими, сперечається з друзями.
Вивчає довідники, намагається все врахувати, дізнатися якомога більше про майбутню професію.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПТУ №4 м. Бердичева пропонує такі гостродефіцитні на сьогоднішній день робітничі професії:
на базі 9-ти класів(термін навчання-3 роки з одержанням повної середньої загальної освіти
- електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та     напівавтоматичних машинах
- електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування; електромонтер з ремонту та    обслуговування електроустаткування
- Монтажник санітарно-технічних систем ;газозварник
- Кухар; Офіціант
- Продавець продовольчих товарів; Продавець непродовольчих товарів
На базі 11-ти класів (термін навчання -10 місяців )
 -Токар; електрозварник ручного зварювання.
- Кравець; Закрійник
Гарантія працевлаштування
nНа сучасному етапі розвитку суспільства життя і практична діяльність людини тісно пов'язані з різними машинами. Будь-яка машина складається з окремих деталей. Переважну більшість деталей сучасних машин виготовляють з металів та їх сплавів. Найпоширенішими серед процесів обробки металів різанням є токарна обробка. Оброблення на сучасних токарних верстатах потребує певної кваліфікації робітників. Здобути професію токаря може кожна людина, але щоб стати справжнім майстром потрібно досконало оволодіти секретами токарної справи.
nУ третьому тисячолітті зварювання є одним із провідних технологічних процесів у машинобудуванні та будівництві. Більше половини світового споживання сталевого прокату йде на виробництво зварних конструкцій. Від якості зварювання залежить надійність та довговічність зварювальних конструкцій. Високий технічний рівень зварювального виробництва передбачає і високий рівень загальноосвітньої та технічної підготовки робітників на виробництві.
nНайбільш зручним видом енергії в промисловості, побуті та будівництві є електричнаенергія практично єдина, яку застосовують у міському , цивільному чи промисловому будівництві. В зв'язку зі зростанням електричної енергії на споруджуваних об'єктах, збільшується обсяг робіт. Пов'язаних з монтажем електротехнічного устаткування та електричних мереж у процесі будівництва. Це потребує збільшення кількості робітників електротехнічних спеціальностей та підвищення рівня їх професійної майстерності.
nВ сучасному будівництвібудівлі різного призначенняоснащуються всіма необхідними інженерними системами і установками, основними з яких є санітарно-технічні і енергетичні. Обладнання в приміщеннях систем центрального опалення, каналізації, гарячого і холодного водопостачання, газопостачання і вентиляції створює комфортні умови для проживання, а на промислових підприємствах покращує технологічні процеси та забезпечує необхідні санітарно-гігієнічні умови для працюючих.
nПрактика експлуатації електростанцій показує, що ефективність використання котлів, турбін, генераторів та іншого обладнання можливо досягти тільки при правильній організації експлуатації і систематичному проведені ремонтів, вимірів та випробувань.При цьому важливе значення має технічна підготовка робочих –котельників, які повинні володіти новими методами роботи по ремонту сучасного котельного обладнання.
nОволодіння цими спеціальностями-це гарантія працевлаштування з отриманням високої заробітної плати на фірмах та провідних підприємствах м. Бердичева та інших міст.
nФахівців вказаних професій нагально потребують фірми м. Києва,Донецька, Житомира, Вінниці та інших міст України. Випускники нашого училища успішно працюють як на Україні , так і в ближньому та дальньому зарубіжжі.
nЯкісне оволодіння однією з професій – це виключна можливість відкрити в подальшому свою справу.
Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz